زمان جاری : شنبه 22 مرداد 1401 - 5:33 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

تعداد بازدید 1947
نویسنده پیام
admin
آنلاین

ارسال‌ها : 44
عضویت: 20 /6 /1392
محل زندگی: گنبد کاووس
سن: 19
شناسه یاهو: adel.khoje
تشکرها : 5
تشکر شده : 8
مشهور ترین نقل قول های نظامی و سیاسی جهان !
سان تزو - فیلسوف و استراتژیست
۲- اگر شما عارف به توانایی های خودتان و دشمنتان باشید ، حتی برای نتیجه صد ها جنگ هم نگران نخواهید شد و ترسی در شما وجود نخواهد داشت ؛ اگر شما خودتان رو میشناسید لیکن از دشمنتان اطلاعی در دست ندارید ، برای هر پیروزی که بدست میآورید متحمل شکستی نیز خواهید شد و در نهایت اگر شما شناختی از توانایی های خودتان و دشمنتان نداشته باشید در هیچ جنگی وارد نخواهید شد مگر آنکه مغلوب گشته و تسلیم بشوید !


جورج پاتون - ژنرال آمریکایی
۳- اگر شما نمیتوانید کاری بکنید که آنها ( نظامیان ) احترام بگذارند در زمانی که باید احترام بگذارند و لباسی را بپوشند که باید بپوشند ، چگونه انتظار دارید آنها برای کشورشان بمیرند ؟اریک آرتور بلر (جورج اورول) - ژورنالیست و ادیب انگلیسی
۴- مردم شب ها در اوج صلح و آرامش در رختخواب هایشان میخوابند زیرا باور دارند که مردانی جدی و خشن بیدارند تا به نیابت از آنها اعمال خشونت ( جهت تامین امنیت ) بکنند .کالین پاول - سیاستمدار و ژنرال ۴ ستاره آمریکایی

۵- آنروزی که سربازان از بیان مشکلات خود نزد شما بپرهیزند ، آن روز پایان فرماندهی شما بر آنان رسیده است . چرا که آنان یا اطمینان و اعتماد خود را نسبت به شما از دست داده اند و اعتقاد دارند که شما نمیتوانید به آنها کمک بکنید یا اینکه به این نتیجه رسیده اند که شما به آنها اهمیتی نمیدهید . تفاوتی نمیکند ، هر دو حالت به معنی شکست خوردن رهبری شما بر آنان است .


امضا کاربر
بزرگترین افتخار آن نیست که
هرگز شکست نخوریم،بلکه آنست که پس از هر شکست دوباره برخیزیم.

The greatest glory in living lies not in never falling, but in rising every time we fall.
سه شنبه 17 دی 1392 - 12:19
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

پاسخ ها


برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست روی تازه سازی پاسخ ها کلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :